We use cookies to ensure that we provide you with the best experience of our site. If you continue to browse our website we will assume that you are happy to receive cookies.
To learn more about how they are used please view our Privacy Notice. [X]
select
select

A MAXELL HÍREI

Legfrissebb hírek és Sajtóközlemények

Maxell

Ćwicz w rytm muzyki ze słuchawkami Maxell!

14 July 2014

Latest News

Minął okres karnawału, kulinarnej rozpusty związanej z tradycją Tłustego Czwartku. Warto więcpomyśleć o aktywności fizycznej... Pora stanąć do walki o sylwetkę idealną - lato coraz bliżej! Co może nas zmotywować?

Dla każdej z nas motywacja jest inna -wyzwanie rzucone przez koleżankę, a może nowa sukienka kupiona w mniejszym rozmiarze. Jednak zazdrość i niezadowolenie wywołane figurą szczupłej koleżanki na pewno złagodzi i pokona dobra muzyka.

Czy uprawiamy sport na siłowni czy wykonujemy wysiłek fizyczny na świeżym powietrzu ,
potrzebujemy muzycznego bodźca , który wpłynie na długość i intensywność treningu. Potrzebne nam będą więc tylko właściwe słuchawki w postaci HP-S20. Ich ergonomiczny kształt sprawi , że dopasują się do ucha i nie wypadną nawet podczas intensywnych ruchów.

Zastosowany uchwyt nie przeszkodzi również w noszeniu okularów korekcyjnych czy słonecznych. Sprzęt ten jest również bryzgoszczelny -materiał z którego została wykonana obudowa w pełni go ochroni, dlatego nie trzeba się obawiać, że zaszkodzi mu deszcz lub pot.

Konstrukcja słuchawek pozwoli wyciszyć niepożądane dźwięki z zewnątrz, zapewni bogaty bas i czyste, wysokie częstotliwości. Dzięki wykorzystanym rozwiązaniom, nasz ruch nie będzie wpływał na jakość dźwięków, zatem możemy swobodnie biegać i skakać.

Nowe słuchawki douszne Maxell HP-S20 dostępne są w kolorach czarnym, niebieskim, czerwonym i pomarańczowym.

Sugerowana cena: 59 zł

Hírarchívum