We use cookies to ensure that we provide you with the best experience of our site. If you continue to browse our website we will assume that you are happy to receive cookies.
To learn more about how they are used please view our Privacy Notice. [X]
select
select

A MAXELL HÍREI

Legfrissebb hírek és Sajtóközlemények

Maxell

Bezprzewodowe głośniki Maxell

09 January 2014

Latest News Bezprzewodowe głośniki Maxell Z końcem maja firma Maxell, od lat znana na polskim rynku z produkcji kaset magnetofonowych, wprowadzi na rynek europejski dwa modele bezprzewodowych głośników o nazwie Bluetooth Speaker.
Głośniki wyposażone w system Bluetooth będą idealnym sprzętem przede wszystkim dla osób podróżujących - zarówno w celach biznesowych jak i turystycznych. Nie tylko umożliwiają odtwarzanie dźwięków, ale także zawierają wbudowany mikrofon do połączeń konferencyjnych.
MXSB-BT03 Bluetooth Speaker to głośniki o mocy 6W, wyposażone w najnowszą technologię APT-X, pozwalającą na czystą transmisję dźwięku, w tym optymalne brzmienie basów. Sprzęt oparty o najnowszy Bluetooth 4.0 pozwala na pracę na wbudowanym akumulatorze litowo-jonowym przez 15 godzin. W zestawie znajdziemy kabel USB do ładowania oraz kabel audio 3,5 mm. Połączenie Bluetooth ma zasięg do 10 metrów.
Natomiast MXSB-BT01 Mini Bluetooth Speaker cechują się niewielkim rozmiarem oraz kształtem przypominającym stempel. Ich moc akustyczna to 2W. Mają wbudowany Bluetooth 3.0. Ponadto, głośniki zostały wyposażone w akumulator o 11 godzinnym czasie pracy na jednym ładowaniu.
Obydwa modele dostępne będą w 4 kolorach: czarny, biały, różowy, niebieski.
Sprzęt posiada 2 letnią gwarancję producenta.

Hírarchívum