We use cookies to ensure that we provide you with the best experience of our site. If you continue to browse our website we will assume that you are happy to receive cookies.
To learn more about how they are used please view our Privacy Notice. [X]
select
select

A MAXELL HÍREI

Legfrissebb hírek és Sajtóközlemények

Maxell

Maxell w wiosennych barwach

09 January 2014

Latest News Maxell w wiosennych barwach

W powietrzu czuć już wiosnę. Kobiety rozpoczynają wymianę garderoby, ich stroje zyskują coraz to żywsze odcienie. A co na wiosnę może zmienić mężczyzna miłujący się w gadżetach? Może zaopatrzyć się w kilka barwnych akcesoriów. Warto połączyć przyjemne z pożytecznym i zacząć chociażby od dysków przenośnych.

Tu z pomocą nadchodzi nam firma Maxell, która wprowadza na rynek zewnętrzne dyski twarde w obudowach o kolorowym wykończeniu. Jednak HDD firmy Maxell to nie tylko nowoczesne wzornictwo, ale przede wszystkim wysokiej jakości rozwiązanie do przechowywania danych.

500GB pojemności sprawdzi się do przechowywania wszystkich dokumentów, dużych plików muzycznych, fotografii cyfrowych, nagrań wideo lub nawet do tworzenia kopii zapasowych zawartości głównego dysku twardego. Dysk jest kompatybilny z USB 3.0, co pozwala na dziesięciokrotne zwiększenie prędkości przesyłania danych, a dzięki systemowi Plug and Play, nie wymaga zewnętrznego zasilania. Dzięki kompaktowej wielkości V-Series HDD można zabrać ze sobą w każde miejsce - jest idealny do użytku w domu i w biurze, przyda się również osobom żyjącym "na wysokich obrotach".

V-Series to kolorowy sposób na przechowywanie ważnych danych, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla każdego wielbiciela gadżetów.

Specyfikacja:

Bufor: 8MB
Interfejs: USB 3.0 (kompatybilny także z USB 2.0)
Kompatybilność: PC oraz MAC
Prędkość obrotowa: 5400
Prędkość przesyłania danych: max 5GB
Rozmiar: 125mm x 77mm
Dostępne wersje kolorystyczne: żółty, zielony, niebieski, różowy
Pojemność: 500GB, 750GB, 1 TB 

Hírarchívum