We use cookies to ensure that we provide you with the best experience of our site. If you continue to browse our website we will assume that you are happy to receive cookies.
To learn more about how they are used please view our Privacy Notice. [X]
select
select

A MAXELL HÍREI

Legfrissebb hírek és Sajtóközlemények

Maxell

Podwójne źródło mocy od Maxell

09 January 2014

Latest News Podwójne źródło mocy od Maxell

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Maxell wprowadził na rynek nowy Power Bank o pojemności aż 5200mAh. To przenośne źródło zasilania pozwoli naładować do pełna baterie większości tabletów i smartfonów w dowolnym miejscu i czasie.

W sierpniu firma Maxell wypuściła na rynek kolejny model Power Bank. Aby zagwarantować jeszcze większą swobodę korzystania z urządzeń mobilnych, pojemność nowej ładowarki wynosi aż 5200mAh. Urządzenie pozwala w pełni naładować baterie większości smartfonów i tabletów.
Przenośne ładowarki firmy Maxell to litowo-jonowe baterie. Najnowszy model, podobnie jak poprzednie, cechuje się niewielkimi rozmiarami (22.5 x 47 x 89mm) i wagą (140 g). Zastosowanie prądu wyjściowego o natężeniu 2A oraz podwójnego wyjścia USB, pozwalają na szybkie ładowanie dwóch urządzeń na raz. Wytrzymały akumulator zapewnia długi cykl życia, producent gwarantuje minimum 300 ładowań.
Power Bank jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych, w tym również z produktami marki Apple – Iphone, iPod Touch, iPod Nano. Urządzenie posiada ledowy wskaźnik, który pokazuje 4 poziomy zasilania. Eleganckie, wykonane z trwałego aluminium opakowanie, dostępne jest w dwóch kolorach: srebrnym i czarnym.

Maxell jest japońską firmą znaną od lat z produkcji kaset magnetofonowych. Obecnie jest jednym z światowych liderów w produkcji baterii litowo-jonowych.
Sugerowana cena: 149 zł
 

Hírarchívum