We use cookies to ensure that we provide you with the best experience of our site. If you continue to browse our website we will assume that you are happy to receive cookies.
To learn more about how they are used please view our Privacy Notice. [X]
select
select

A MAXELL HÍREI

Legfrissebb hírek és Sajtóközlemények

Maxell

Słuchawki w stylu retro

09 January 2014

Latest News Słuchawki w stylu retro

Moda na retro zawładnęła sercami Polaków. Trend ten postanowiła wykorzystać również marka Maxell, doskonale nam znana sprzed lat z produkcji kaset magnetofonowych i VHS.

Inspiracją do stworzenia słuchawek Retro DJ była miniona epoka, do której nawiązuje ich design - oparty na stalowej ramce oraz detalach wykonanych ze sztucznej skóry. Jednak ujęto w nich także wszystkie aspekty nowoczesnych technologii, co umożliwiło stworzenie jednego, wyjątkowego produktu, który z powodzeniem może być używany zarówno w domu, jak i poza nim.

To słuchawki typu „over the head" z regulowanym pałąkiem na głowę, cenione obecnie nie tylko przez miłośników muzyki, ale i trendsetterów. Miękkie gąbki zakrywające całe ucho, gwarantują wygodę noszenia, a kabel umieszczony tylko z jednej strony pozwala uniknąć plątania się przewodów. Sprzęt nadaje się do użytku ze wszystkimi urządzeniami z gniazdem 3,5 mm. 

Dostępne są dwie wersje kolorystyczne: biała i czarna. Słuchawki posiadają 2-letnią gwarancję.

Specyfikacja:
Czułość 95dB +/- 3dB (1kHz)
Długość kabla 1.3m
Głośniki 38mm
Impendencja 32ohms
Magnes Neodymium (NdFeB)
Maksymalny pobór 200mW
Pasmo przenoszenia 20Hz - 20kHz
Waga netto 0.175kg
Wejście <3dB
Wtyczka Gold Plated 3.5mm Straight Plug
Wydajność nominalna 50mW 

Hírarchívum